SB Sigorta - Şirket Profili

Ulus Bilsel ve Sümbül Bilsel Çimen tarafından kurulan SB Sigorta ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd Şti.20 yıllık tecrübesi ve uzman ekipleriyle  risk, sigorta,reasürans ve danışmanlık konularında hizmet veren bir sigorta aracı kurumudur.

SB Sigorta’nın verdiği hizmetler özetle; tasarıdan uygulamaya şirketin mal varlıkları, gelirleri, yasal sorumlulukları ve mevcut insan gücü ile ilgili tüm risklerin tanımlanması, analizi, söz konusu risklerin şirket üzerindeki olumsuz etkilerinin kontrol altına alınarak mümkünse önlenmesi veya azaltılması ve kurumsal özkaynak ve nakit akışı gereksinimi dikkate alınarak riskin finanse edilmesi aşamalarını kapsar.

Risk finansman yöntemi olarak sigortanın tercih edilmesi durumunda; geniş kapsamlı sigorta programları hazırlanır, sigorta piyasalarında plasmanı en elverişli koşullarda yapılır ve risklerin gelişimini yansıtacak şekilde uygulanır. Hizmetin devamında hasar konularında, sigortalıya hasar hizmetinin verilerek hasar dosyasının hazırlanmasına destek olmak ve hasarın sigorta şirketlerinden tahsili için gereken çalışmayı yapmak ve yürütmek de sorumlulukları arasındadır.

Misyonumuz , müşterilerimize en kaliteli ve etkin hizmeti sağlayarak  onların en güvenilir iş ortakları olmak ,

Vizyonumuz , Bulunduğumuz sektörde ilk ve en çok tercih edilen bir şirket olarak değer üretmektir.

Paylaştığımız Değerler :

Copyright © 2014  SB Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş.
Adres : Büyükdere Cad. Ortaköy Mah.,Kasap Sokak, Nazmiye Hak Apartmanı, No:6, K:1, D:1 Esentepe / ŞİŞLİ / İstanbul - Türkiye
Telefon : (+90) 212 275 45 00  pbx  | Acil Durumlar için : (+90) 554 771 91 65   | Fax :  (+90) 212 275 45 01  
Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz.
E - mail : info@sbsigorta.com
Designed & Programmed By Xplusweb
Spam Politikamız | e-mail Listesine Üye Ol | Üyelikten Ayrıl